חנות אוכל לכלבים

חנות אוכל לכלבים

כל בעלי הכלבים יודעים שיש 3 דברים שלא מחליפים :וטרינר, ספר וחנות אוכל לכלבים. ולא, לא כל חנות בעלי חיים או חנות לחיות מחמד היא חנות אוכל לכלבים. למעשה, בחנות אוכל לכלבים נדרשת התמחות מיוחדת בהתאמת האוכל לגיל, סוג, מצב הבריאות ודרישות התזונה של הכלב שלכם. אתה הבנת את זה שטקר?

 

חנות אוכל לכלבים – עולם ומלואו

למעשה, חנות של אוכל לכלבים היא התמחות נפרדת בתחום חנות לחיות מחמד (חנות בעלי חיים). הרי לא יעלה על דעתכם לרכוש אוכל לכלב שלכם חנות דגים או בחנות ציפורים. לכן, כמו שחנות דגים מתמחה בדגים כך יש לרכוש אוכל לכלבים רק בחנות שמתמחה בכך. במדעי המדינה קוראים לזה הפרד ומשול ואנחנו קוראים לזה ארגו.

למזלכם בחנות ארגו באלכסנדר ינאי 10 בפתח תקווה מתמחים בכך ולא רק בכך. החנות היא גן עדן עלי אדמות לכל מי שיש ברשותו חיית מחמד כלשהי. למעשה, יש כאן כל מה שנחוץ לחיית המחמד שלכם ולפניכם רשימת מוצרים חלקית:

  • כלבים- מוצרי מזון כמו מזון יבש, שימורים וחטיפים וכן קולרים, רצועות, מוצרי הדברה ומשחקים
  • חתולים- מוצרי מזון כמו מזון יבש ושימורים וכן חול, מוצרי הדברה וכלובי נסיעה והטסה.
  • מזון למכרסמים, ציפורים ודגים

 

הכה את המומחה

בחנות יש צוות מקצועי ואתם מוזמנים להכות את המומחה כל יום חול מ-08:00-18:00 (בימי שישי עד 13:00). הצוות עומד לרשותכם בטלפון שמספרו  072-3380699, במייל שכתובתו info@ar-go.co.il, בפייסבוק ובאתר האינטרנט של החנות.

אולי תופתעו אבל אתם לא צריכים להגיע במיוחד לפתח תקווה כי החנות מגיעה אליכם. למעשה, אתם יכולים לרכוש את מוצריה דרך האינטרנט ולצפות להם בביתכם תוך 3 ימי עסקים. אם אתם גרים בגוש דן המשלוח חינם בקנייה מעל 100 ₪ ואל דאגה – בשאר הארץ המשלוח עולה 20 שח.

 

וזה לא הסוף

למעשה, זוהי רק ההתחלה כי לחנות ראיית עולם מיוחדת שמעמידה את חיות המחמד במרכז. כל חיית מחמד מקבלת בחנות יחס אישי בהתאם לאופיה, צרכיה ודרישותיה שאינו בא על חשבון המקצועיות או המומחיות. אכן גן עדן עלי אדמות גם לחיות המחמד.

החנות היא שילוב נדיר של מקצועיות, איכות, יחס אישי להולכים על שתיים וארבע (וגם לבעלי זימים) , זמני אספקה מהירים ולא פחות חשוב מחירים ששוים לכל נפש וכיס. אמנם חיית המחמד שלכם היא בת משפחה לכל דבר אבל למה להוציא סכומי עתק?

 

וטיפ אחרון לסיכום

לפני סיום אנחנו רוצים לתת לכם טיפ: הירשמו לרשימת התפוצה של החנות ותדעו לפני כולם על מבצעים והנחות. הרי הספורט הלאומי הישראלי הוא לא להיות פרייארים ואין סיבה שלא תשתתפו בו. בחנות מבטיחים שהרשימה משמשת לעדכונים בלבד ולא לבלבולי מוח ואנחנו ערבים לכך.

אז למה אתם מחכים?