סורגים לחלון

עומדים להיכנס אל מבנה חדש, מתכוונים לרכוש מבנה ישן? זה הזמן לבדוק אם יש במקום סורגים לחלונות, ואם אין אז למהר ולהזמין חברה שמתמחה בהתקנת סורגים לחלון. כך תרגישו הרבה יותר בטוחים ומוגנים כשתשהו בתוך המבנה ובכלל.

כידוע, יש לסורגים לחלון מספר מטרות. המטרה העיקרית היא להבטיח שאנחנו לא ניפול כשאנחנו יושבים על אדן החלון או עומדים בקרבו. מטרה זו משרתת כל מי שמנקה את החלונות מצד אחד, אך יותר מזה, כל מי שיש לו ילדים קטנים מצד שני. כולנו יודעים שילדים עלולים לטפס על אדן החלון וזה עלול להיות מאוד מסוכן אם אין בו סורגים.

המטרה השנייה וגם היא עיקרית וחשובה, למנוע כל אפשרות שגורמים חיצוניים ייכנסו אל תוך המבנה. אומנם בקומות העליונות במבנה יש לכך פחות השפעה, למרות שאנחנו יודעים היום, שיש פורצים שעושים מאמצים עילאיים להיכנס אל תוך מבנה גם אם מדובר בקומה גבוהה וזה דורש עבודה פיזית מאומצת, אך זה בוודאי חשוב בקומות הראשונות, גם אם יש במקום אזעקה או אמצעים אחרים שאמורים להרתיע. הרי אם פורץ יכנס דרך החלון אל תוך המבנה, אותם אמצעים עלולים להיות מנוטרלים ואנחנו בבעיה. הסיכוי להסיר סורגים ולהיכנס פנימה בצורה חלקה, הוא מאוד נמוך.

מרבית הסורגים שאנחנו מכירים כולל בטן מסוימת, בין אם מדובר בבטן מעוגלת או מרובעת. כלומר, אם אנחנו רוצים ליהנות מהאופציה של התקנת סורגים עלינו לבחור איזה סוג אנחנו רוצים. כאן חשוב לומר, שאם אנחנו בוחרים בסורגים מעוגלים או מרובעים, אז אנחנו יכולים להציב במרחב שיש להם ופונה כלפי חוץ, עציצים, ודברים אחרים. כלומר אנחנו גם יכולים להציב אלמנטים לקישוט המקום וגם אנחנו יכולים להציב אלמנטים מסוימים, שאנחנו לא רוצים להציב בתוך הבית ואנחנו יכולים להציב בתוך אותו מרחב.

התקנת סורגים לחלונות היא דבר מאוד פשוט, אך לשם כך צריך להזמין אנשי מקצוע, אשר מתמחים הן בייצור סורגים והן בהתקנתם. לפני שתתבצע ההתקנה, יגיע איש מטעם החברה שימדוד את פתח החלון ויציג בפניכם את האופציות השונות, כך שביום ההתקנה, כל מה שיהיה צריך לעשות זה להגיע עם הסורגים מוכנים להתקנה.

כידוע מדובר בסורגי ברזל חזקים אשר מרתכים אותם אל הקיר ובכך למעשה מונעים כל סיכוי להסיר אותם שלא באמצעות מכשירים כבדים שמיועדים לכך. התהליך לוקח זמן קצר יחסית ובסופו אתם נהנים מסורגים לחלון, בטיחות ושקט נפשי.

אתם מוזמנים לפנות אלינו, עיצוב הפלדה ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא. צרו איתנו קשר עוד היום ואנחנו נציג בפניכם אופציות של סורגים לחלון. לרשותנו קטלוג עשיר של סורגים לחלונות מסוגים שונים. פנו אלינו בטלפון או במייל ואנחנו נשמח לעזור לכם לבחור וכמובן לבצע התקנה כמה שיותר מהר, במועד שמתאים לכם.